قیمت یک مثقالی زعفران خراسان

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی زعفران خراسان:برندهای مختلف زعفران در بازار:انواع زعفران خراسان در بازار:بسته بندی های مثقالی زعفران در بازار:قیمت زعفران یک مثقالی در بازار:
قیمت یک مثقالی زعفران خراسان

قیمت یک مثقالی زعفران خراسان در بازار چنده؟ قیمت زعفران در بازار بر چه اساسی تعیین می‌شود؟ از کجا می توان زعفران بسته بندی شده خراسان را به صورت مثقالی و گرمی خریداری کرد؟

معرفی زعفران خراسان:

 

برندهای مختلف زعفران

استان های خراسان رضوی و جنوبی بزرگترین تولید کنندگان زعفران در ایران هستند.

اگرچه امروزه زعفران در استان های زیادی از ایران کشت می شود اما همچنان زعفران خراسان کیفیتش چیز دیگریست.

زعفران گیاهی گرمسیری بوده و در مناطقی که از نظر جغرافیایی مساعد رشد آن باشد کیفیت خوبی خواهد داشت. به همین دلیل است که زعفران منطقه قائنات از نظر کیفیت رتبه نخست را در ایران داراست.

برندهای مختلف زعفران در بازار:

حتماً شما هم نام‌هایی مانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران گلیران، زعفران مصطفوی، زعفران قائنات، زعفران مشهد و تربت حیدریه را شنیده‌اید.

آیا می‌دانید تفاوت زعفران این نام ها در چیست و کدام زعفران بهتر است؟

همانطور که می‌دانید برندهای مختلف زعفران در بازار وجود دارد. برخی از این نام ها مانند قاینات، مشهد و تربت حیدریه اشاره به منطقه کاشت و برداشت زعفران دارد.

زعفرانی که در شهرستان تربت حیدریه خراسان رضوی تولید می شود به نام زعفران تربت حیدریه شناخته می شود. برخی از نامها مانند بهرامن و سحرخیز نام شرکت عرضه کننده زعفران است.

به عنوان مثال شرکت بهرامن زعفران منطقه تربت حیدریه را در بسته بندی های خود با نام بهرامن در بازار عرضه می کند. بنابراین نام برند زعفران هیچ ارتباطی به نوع و کیفیت زعفران ندارد.

آنچه که کیفیت زعفران را تعیین می‌کند نوع زعفران و درجه کیفیت آن است. در ادامه درباره انواع زعفران و تفاوت بین آنها صحبت خواهیم کرد.

انواع زعفران خراسان در بازار:

انواع زعفران خراسان در بازار بصورت فله

همانطور که گفتیم برندهای مختلفی در بازار زعفران وجود دارد که انواع زعفران را با نام های مختلف عرضه می کنند. حتما شما هم می‌خواهید بدانید بهترین زعفران کدام است؟

در بازار ایران چهار نوع اصلی زعفران شامل زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ وجود دارد. به ترتیبی که نام برده شد درصد سفیدی زعفران بیشتر می شود به طوری که زعفران دخترپیچ تمام بخش خامه یا سفیدی را دارا می باشد اما زعفران نگین تمام قرمز است.

شاید بگویید تفاوت بین انواع زعفران در چیست؟ همه انواع زعفران از گل زعفران به وجود می آید. در واقع بعد از اینکه گلبرگهای بنفش آن را جدا می کنند قسمت کلاله های سه شاخه از قسمت خامه یا سفیدی جدا می‌شود. با جداسازی خامه از کلاله، انواع زعفران تولید می‌شود.

به عنوان مثال اگر اتصال کلاله های سه شاخه به همدیگر باقی بماند و در انتهای آن یک تا سه میلیمتر سفیدی وجود داشته باشد به آن زعفران پوشال گفته می‌شود.

اگر خامه را از کلاله طوری جدا کنند که اتصال کلاله ها جدا شده و در انتهای آن سفیدی وجود نداشته باشد زعفران نگین به وجود می آید.

هر کدام از ۴ نوع زعفرانی که گفته شد از نظر کیفیت خودشان به درجه های مختلفی تقسیم بندی می شوند. به همین علت تنوع کیفیت و نوع زعفران در بازار زیاد است.

به عنوان مثال برای زعفران نگین کیفیت های مختلف شامل زعفران نگین پوشالی، زعفران نگین ممتاز، زعفران نگین صادراتی وزعفران سوپرنگین پرسی در بازار وجود دارد.

اگر می خواهید با انواع زعفران و تفاوت بین آنها بیشتر آشنا شوید به سایر مقالات ارائه شده در سایت ما مراجعه کنید.

بسته بندی های مثقالی زعفران در بازار:

انواع بسته بندی های مثقالی و گرمی زعفران

زعفران چون ادویه ای گران‌قیمت است در وزن های گرمی و مثقالی در بازار عرضه می شود. آیا می‌دانید هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟

هر مثقال زعفران معادل ۴.۶۱ گرم زعفران می باشد. هنگام بسته بندی؛ زعفران خالص در وزن ۴.۶۱ گرم اندازه گیری شده و سپس در ظروف مختلف بسته بندی می شود.

ظروف بسته بندی زعفران از نظر جنس، اندازه و رنگ متنوع و متفاوت هستند. متناسب با نیاز و حوزه کاری خود می توانید نوع بسته بندی زعفران را انتخاب کنید.

به عنوان مثال بسته بندی پاکتی به دلیل قیمت ارزانی که دارد برای فعالیت در بازار داخل بسیار پر فروش است. بسته بندی خاتم فلزی به دلیل استحکام و طراحی سنتی که دارد برای صادرات به خارج از کشور مشتری پسند می‌باشد.

برای خرید انواع زعفران در بسته بندی های مختلف می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران یک مثقالی در بازار:

 

قیمت زعفران یک مثقالی فله ای

هر کدام از شرکت ها با برندهای متفاوت زعفران را با قیمت های مختلف عرضه می کنند. چرا قیمت زعفران در بازار تفاوت دارد؟ علت اختلاف قیمت فروش زعفران عبارتند از:

  • تفاوت در نوع زعفران
  • درجه کیفیت زعفران عرضه شده
  • نوع ظروف بسته بندی
  • خدمات ارائه شده توسط شرکت توزیع کننده زعفران

برخی از شرکت‌های خودشان تولید کننده زعفران هستند بنابراین زعفران را با قیمت ارزان تری عرضه می کنند. برخی ها نیز عمده فروش زعفران هستند و زعفران را با قیمت عمده فروشی و ارزان تر از سایر مراکز عرضه می کنند.

فروش زعفران به صورت فله و کیلویی نیز ارزان قیمت تر از فروش جزئی و مثقالی زعفران می باشد. اگر قصد خرید زعفران از تولید کننده را دارید می توانید با شرکت ما تماس بگیرید.

ما در حوزه فروش عمده زعفران فعالیت داریم و خودمان تولید کننده هستیم. انواع زعفران را به صورت فله و بسته بندی شده می توانید از ما خریداری کنید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.