خرید زعفران سرگل اعلا صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید زعفران سرگل اعلا صادراتی:ویژگی‌های زعفران سرگل اعلای صادراتی:خرید زعفران سرگل صادراتی با تضمین:قیمت زعفران سرگل اعلا صادراتی:
خرید زعفران سرگل اعلا صادراتی

بزرگترین مرکز خرید زعفران سرگل اعلا صادراتی کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران سرگل در بازار چقدر است؟ برای خرید زعفران سرگل به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

تولید زعفران سرگل اعلا صادراتی:

تولید زعفران سرگل صادراتی

آیا قصد خرید زعفران سرگل را دارید اما با ویژگی‌های آن و تفاوتش با سایر انواع زعفران آشنایی چندانی ندارید؟

زعفران سرگل از زعفران پوشال و دختر پیچ به دست می‌آید. خامه یا سفیدی زعفران پوشال و دختر پیج را جدا می‌کنند تا زعفرانی تمام قرمز به نام زعفران سرگل به دست آید.

کیفیت و دقت انجام کار؛ روی کیفیت زعفرانی که به دست می‌آید تاثیرگذار است. به همین دلیل زعفران سرگلی که به وجود می‌آید از نظر درجه کیفیت متفاوت بوده و اسامی مختلفی می‌گیرد.

به عنوان مثال زعفران سرگل ممتاز و زعفران سرگل اعلای صادراتی درجه کیفیت‌های مختلف زعفران سرگل هستند که با هم تفاوت‌هایی دارند.

زعفران سرگل اعلا برای صادرات بیشتر استفاده می‌شود در حالی که زعفران سرگل ممتاز برای بازار داخل مناسب است. در ادامه درباره ویژگی‌های زعفران سرگل صادراتی بیشتر توضیح خواهیم داد.

ویژگی‌های زعفران سرگل اعلای صادراتی:

ویژگی‌های زعفران سرگل درجه یک

این نوع زعفران تمام قرمز بوده و فاقد سفیدی است در حالی که زعفران سرگل ممتاز ممکن است میزان اندک سفیدی نیز داشته باشد.

تفاوت دیگر در ریز و درشت بودن کلاله‌ها است. زعفران سرگل صادراتی دارای کلاله‌های بلندتر و ضخیم‌تری است در حالی که زعفران سرگل ممتاز دارای کلاله‌های شکسته شده بیشتری می‌باشد.

قدرت رنگ دهی زعفران سرگل صادراتی 220 تا 240 می‌باشد. کیفیت زعفران سرگل صادراتی عرضه شده در شرکت ما بسیار بالا بوده به طوری که قدرت رنگدهی آن بالای 240 نیز می‌باشد.

برای خرید زعفران سرگل در مقادیر کیلویی می‌توانید آن را با کیفیت تضمین شده و به همراه برگ آنالیز آزمایشگاهی از شرکت ما خریداری کنید.

خرید زعفران سرگل صادراتی با تضمین:

خرید زعفران سرگل صادراتی تضمینی

آیا قصد خرید زعفران سرگل را دارید اما نمی‌توانید به مراکز فروش زعفران اعتماد کنید؟ چگونه می‌توانیم به کیفیت زعفران سرگلی که خریده‌ایم پی ببریم؟

امروزه مراکز زیادی در حوزه فروش زعفران فعالیت دارند که ۹۰ درصد آنها تولید کننده نیستند! بر کسی پوشیده نیست که خرید زعفران از تولید کننده مقرون به صرفه‌تر است.

به علاوه هر چقدر واسطه‌ها بیشتر باشند احتمال وجود زعفران تقلبی یا انواع بی‌کیفیت زعفران وجود دارد.

در شرکت ما می‌توانید زعفرانی را که خریده‌اید به همراه برگ تایید آزمایشگاهی آن دریافت کنید. این برگه نتیجه آزمایشات انجام گرفته روی زعفران است. این برگه قدرت رنگ‌دهی زعفران، درجه کیفیت آن و اصل بودن آن پس از انجام آزمایشات را نشان می دهد.

به علاوه شرکت ما تولید کننده زعفران است و واسطه‌ای فعالیت نمی‌کند. با خرید زعفران از شرکت ما از کیفیت و اصالت زعفران اطمینان خاطر خواهید داشت.

انواع زعفران، ضمانت مرجوعی نیز دارند یعنی اگر از محصول ناراضی بودید می‌توانید برگشت داده و پول خود را دریافت کنید.

برای خرید انواع زعفران سرگل اعلای صادراتی و سرگل ممتاز می‌توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران سرگل اعلا صادراتی:

قیمت زعفران سرگل صادراتی

علت اینکه شما در بازار قیمت‌های متفاوتی برای زعفران می‌بینید متفاوت بودن کیفیت عرضه شده است. همانطور که اشاره کردیم زعفران سرگل درجه کیفیت‌های مختلفی دارد.

متاسفانه بسیاری از افراد از تفاوت بین کیفیت‌ها و اسامی مختلف آن آگاهی چندانی ندارند. برخی از فروشندگان زعفران سرگل ممتاز را به جای زعفران سرگل صادراتی می‌فروشند!

ناآگاهی خریداران از یک سمت و قیمت ارزان زعفران عرضه شده؛ از سوی دیگر سبب می‌شود خریداران به سمت خرید زعفران ارزان قیمت و بی کیفیت کشانده شوند. در حالی که غافلند که کیفیت عرضه شده به آنها کیفیتی متفاوت است.

در هنگام خرید زعفران به یک دست بودن محصول توجه کافی داشته باشید. برخی از فروشندگان چند نوع زعفران بی کیفیت را مخلوط کرده و به جای زعفران درجه یک می‌فروشند.

اگر می‌خواهید از کیفیت زعفرانی که خریده‌اید اطمینان خاطر داشته باشید خرید زعفران از شرکت ما را یک بار تجربه کنید. تمامی محصولات ضمانت مرجوعی داشته و 100 تضمینی هستند.

برای اطلاع از قیمت زعفران سرگل اعلا صادراتی و سایر انواع زعفران می‌توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.