بزرگترین شرکت فروش عمده زعفران فله

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران کیلویی فله ای:شرکت های فروش زعفران عمده:نمایندگی فروش زعفران فله:خرید عمده زعفران فله برای صادرات:بهترین زعفران فله کدام است؟فروش زعفران درجه یک بصورت عمده:قیمت بهترین زعفران فله:
بزرگترین شرکت فروش عمده زعفران فله

بزرگترین شرکت فروش عمده زعفران فله کدام است؟ چگونه می توان به مراکز فروش عمده زعفران فله اعتماد کرد؟ آیا قصد خرید زعفران کیلویی بصورت فله ای را دارید؟

 خرید زعفران کیلویی قیمت لحظه ای زعفران نگین

خرید زعفران کیلویی فله ای:

هنگامی که خریدار زعفران قصد خرید زعفران کیلویی را دارد چون هزینه زیادی باید بپردازد به راحتی نمی‌توان اعتماد کند.

از کجا بدانیم زعفرانی که خریده ایم اصل است یا تقلبی؟ چگونه بفهمیم در ازای هزینه ای که می پردازیم بهترین درجه کیفیت زعفران را دریافت می‌کنیم یا خیر؟

اگر با انواع زعفران آشنا باشید می دانید که هر کدام از انواع زعفران ویژگی های خاص خود را دارد به عنوان مثال زعفران پوشال مقداری سفیدی دارد ولی زعفران سرگل تمام قرمز است یا زعفران سرگل شکستگی و کلاله های ریز هم دارد ولی زعفران نگین قلم درشت است.

بنابراین هنگام خرید زعفران از همه مهم‌تر آشنایی و شناخت انواع زعفران است تا بتوانید درجه کیفیت های مختلف را با هم مقایسه کنید. به عنوان مثال زعفران سرگل ممتاز دارای رشته های ریزتر و ظریف تر از زعفران سرگل صادراتی است و قدرت رنگ دهی آن نیز کمتر است.

در ادامه توضیح می‌دهیم که هنگام خرید عمده زعفران در مقادیر کیلویی و فله ای به چه نکاتی باید توجه کنید.

شرکت های فروش زعفران عمده:

 قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت لحظه ای زعفران ۹۸

اگر قصد خرید زعفران را دارید می توانید از شرکت های فروش زعفران در استان خود زعفران مورد نیاز خود بصورت فله یا بسته بندی تهیه کنید.

زعفران پس از تولید توسط کشاورزان به بازار عرضه می‌شود. شرکت‌های کوچک و بزرگ اقدام به خرید زعفران می‌کنند سپس روی زعفران عملیاتی مانند جدا کردن سفیدی زعفران، الک کردن، جدا کردن زعفران مرغوب از زعفران ریز و نرمه و در نهایت بسته بندی زعفران انجام می دهند.

هر شرکتی زعفران را با نام خود وارد بازار می‌کند. اسامی زعفران گلیران، زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن و… را شنیده اید.

قیمت زعفران بسته به درجه کیفیت زعفران و بسته بندی برند شرکت فروش زعفران با همدیگر متفاوت است. مجموعه ما از معتبرترین شرکت های فروش زعفران عمده می باشد.

برای اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران فله باما تماس بگیرید. شرکت ما معتبرترین نمایندگی زعفران قائنات در ایران است.

نمایندگی فروش زعفران فله:

 خرید عمده زعفران فله قیمت عمده زعفران قائنات

در سال‌های اخیر کاشت زعفران در استان‌های زیادی انجام می شود با این وجود استان خراسان رضوی و جنوبی به تنهایی 90 درصد سهم تولید زعفران را بر عهده دارند.

زعفران قائنات از مزارع زعفران در منطقه قائنات خراسان جنوبی برداشت می شود. شرایط اقلیمی این منطقه به گونه ای است که گل زعفرانی که از مزارع برداشت می شود دارای کلاله های درشت و مرغوب با رنگی خوش رنگ باشد به همین جهت زعفران قائنات از مرغوب ترین انواع زعفران در کشور است.

شرکت ما واقع در استان خراسان، نمایندگی فروش زعفران قائنات بصورت فله و بسته بندی شده می باشد. تفاوت شرکت ما با سایر مراکز فروش زعفران این است که ما زعفران را بدون واسطه عرضه می‌کنیم.

شرکت ما از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران فله است که انواع زعفران را پس از تایید آزمایشگاه به مشتری عرضه می کند. فروش زعفران عمده بصورت فله ای با تضمین مرجوعیت کالا می باشد.

پس از برداشت زعفران طی مراحلی فرآوری و پاک سازی زعفران توسط افراد آموزش دیده انجام می‌شود و سپس در فروشگاه؛ زعفران به صورت بسته بندی شده یا فله به سراسر کشور ارسال می گردد.

خرید عمده زعفران فله برای صادرات:

 خرید عمده زعفران فله قیمت عمده زعفران قائنات

افرادی که قصد صادرات زعفران را دارند در مقادیر عمده و کیلویی اقدام به خرید زعفران می کنند. شرکت های صادر کننده برای تامین زعفران مورد نظر خود به دنبال کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند تا بتوانند سود بیشتری به دست آورند.

تامین کننده زعفران هم باید شرایط خاص خود را داشته باشد یکی از این شرایط دسترسی همیشگی به زعفران است تا هر وقت خریدار سفارش دهد بتواند به موقع زعفران را در مقادیر بالا تامین کند.

در عرضه زعفران فله محدودیتی نباید وجود داشته باشد یعنی اگر مشتری در یک فصل سال زعفران پوشال در مقادیر کیلویی بخواهد و در یک فصل دیگر زعفران‌ فله سرگل بخواهد، همیشه انواع زعفران موجود باشد.

در شرکت ما انواع زعفران با درجه کیفیت های مختلف با برگه آنالیز زعفران و در مقادیر نامحدود عرضه می شود.

مشتریانی که قصد خرید زعفران صادراتی دارند زعفران فله ویژه صادرات برایشان ارسال می شود. برای مشتریانی که قصد خرید زعفران ارزان قیمت برای مصارف خانگی را دارند، انواع زعفران درجه دو و سه با کیفیت های تضمینی موجود می باشد.

برای خرید عمده زعفران فله برای صادرات به همراه انجام کلیه امر صادراتی زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

بهترین زعفران فله کدام است؟

 خرید زعفران درجه یک قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت زعفران کیلویی امروز

زعفران انواع مختلفی دارد و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. بهترین زعفران فله کدام است؟ اگر با انواع زعفران آشنایی چندانی ندارید و می خواهید تفاوت بین آنها را بدانید اینجا کلیک کنید.

اگر ملاک شما برای انتخاب زعفران خوب، تمام قرمز بودن باشد؛ زعفران دسته و پوشال جز آن نخواهد بود چرا که دارای سفیدی هستند.

اگر ملاک شما درشتی و ظاهر زعفران باشد، زعفران سرگل ممتاز به دلیل شکسته بودن برخی از رشته ها شامل آن نخواهد بود. بنابراین اول باید ملاک خود را برای تعیین کیفیت زعفران مشخص کنید. در ادامه در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد.

آنچه در خرید عمده زعفران فله اهمیت دارد یک دست بودن زعفران است یعنی همه حجم محصولی که می خرید از نظر کیفیت یکسان باشد و مخلوط چند زعفران با کیفیت های مختلف نباشد. فروش زعفران عمده با تضمین کیفیت و قیمت مناسب در شرکت ما انجام می شود.

برای اطلاع از قیمت خرید زعفران از نمایندگی زعفران قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

فروش زعفران درجه یک بصورت عمده:

 خرید زعفران درجه یک قیمت زعفران کیلویی 98

برای خرید زعفران درجه یک می توانید انواع زعفران سرگل، نگین و پوشال را به صورت فله و بسته بندی از شرکت ما که از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران فله است، خریداری کنید.

حتما می پرسید از کجا بفهمیم زعفران درجه یک است؟

قبلاً در این باره توضیح دادیم اما یک قانون کلی را در اینجا به شما می گوییم تا با استفاده از آن بتوانید به کیفیت زعفرانی که خریده اید پی ببرید.

زعفرانی که معیارهای زیر را داشته باشد درجه یک محسوب می شود:

  • رنگ آن قرمز خوشرنگ (و نه تیره رنگ) باشد
  • کلاله های زعفران سالم و فاقد شکستگی به رشته های خرد شده باشد
  • از نظر ضخامت هر چقدر کلاله ها ضخیم تر و طویل تر باشند، مرغوب ترند
  • دارای قدرت رنگ دهی بالا باشد
  • کمترین میزان سفیدی را داشته باشد

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران درجه یک بصورت عمده می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت بهترین زعفران فله:

 قیمت بهترین زعفران فله قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

قیمت زعفران در شرکت های فروش زعفران متفاوت است. علت این تفاوت قیمت در کیفیت زعفران، وجود واسطه ها بین تولید کننده و مصرف کننده است.

اگر شما از تولید کننده زعفران خریداری کنید بهترین زعفران فله را با مناسب‌ترین قیمت دریافت خواهد کرد.

قیمت هر کیلو زعفران سرگل و قیمت هر کیلو زعفران نگین صادراتی بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.