گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز خرید و فروش زعفران سال ۱۴۰۲

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت روز زعفران تهران:خرید و فروش زعفران عمده:پارامترهای موثر بر قیمت خرید و فروش زعفران:قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای:
قیمت روز خرید و فروش زعفران

از کجا می توان از قیمت روز خرید و فروش زعفران سال ۱۴۰۲ مطلع شد؟ چه عواملی باعث افزایش قیمت خرید و فروش زعفران می شود؟

قیمت روز زعفران تهران:

 قیمت لحظه ای زعفران قیمت روز زعفران

قیمت روز زعفران قائنات چقدر است؟ آیا می دانید قیمت امروز زعفران در بازار تهران چنده؟ از کجا می توان زعفران قائنات را به قیمت روز خریداری کرد؟

زعفران در استان های زیادی در ایران تولید می شود اما خراسان قطب تولید زعفران در ایران است. تهران پایتخت یکی از بزرگترین بازارهای فروش زعفران را دارا بوده و درصد بالای صادرات زعفران از تهران صورت می گیرد.

مراکز زیادی در تهران در حوزه فروش زعفران فعالیت دارند که خود واسطه هستند. تامین زعفران در این مراکز از تولید کنندگان استان خراسان می باشد.

نوع زعفران و درجه کیفیت آن و برندی که زعفران را می خرید روی قیمت زعفران در تهران تاثیر گذار است.

خرید و فروش زعفران عمده:

در آبان ماه سال ۱۴۰۰ به دلیل کاهش بی سابقه تولید زعفران نسبت به سال های قبل؛ شاهد افزایش چندین برابری قیمت زعفران بودیم. افزایش چشمگیر قیمت زعفران در سال ۱۴۰۰ سبب افزایش قیمت زعفران گرمی و مثقالی شد.

یکی از مناسب ترین و اقتصادی ترین روش های خرید زعفران در حال حاضر؛ خرید عمده زعفران می باشد. خرید زعفران در بسته های ۵۰ گرم، ۱۰۰ گرم و بیشتر قیمت مناسبی را فراهم می کند و همچنین از خرد شدن زعفران جلوگیری کرده و ماندگاری بیشتری نیز دارد.

برای خرید و فروش زعفران در مقادیر کیلویی و عمده می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

پارامترهای موثر بر قیمت خرید و فروش زعفران:

خرید و فروش زعفران عمده

حتما شما هم هنگام خرید زعفران متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران شده اید. علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بین مراکز خرید و فروش زعفران چیست؟! پارامترهای موثر بر قیمت خرید و فروش زعفران عبارتند از:

۱- نوع و درجه کیفیت زعفران:

انواع زعفران به ترتیب قیمت عبارتند از: زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته.

زعفران دسته، پایه ای ترین نوع زعفران است. کشاورز پس از جدا کردن گلبرگ های گل زعفران، آن را به همان صورت خشک می‌کند که زعفران دسته نام دارد. یعنی قسمت سفیدی زعفران به طور کامل به کلاله ها متصل است. هرچقدر سفیدی موجود در زعفران کمتر باشد قیمت زعفران بالا خواهد بود.

۲- نرخ ارز: امروزه کمتر محصولی وجود دارد که تحت تأثیر نوسانات ارز قرار نگیرد. زعفران محصولی صادراتی است. افزایش یا کاهش نرخ دلار سبب نوسانات قیمت خرید و فروش زعفران می‌شود.

۳- میزان عرضه و تقاضا: در فصل برداشت زعفران عرضه زعفران به بازار افزایش می‌یابد. دسترسی به حجم زیاد زعفران در زمان برداشت، ممکن است باعث کاهش قیمت زعفران شود.

فروشگاه زعفران فردوس در استان خراسان جنوبی واقع است بنابراین نه تنها در فصل برداشت گل زعفران بلکه در همه ایام سال به زعفران قائنات دسترسی آسان و سریع دارد.

این فروشگاه زعفران را بدون واسطه به خریداران سراسر کشور عرضه می‌کند. برای خرید زعفران درجه یک به صورت کیلویی یا بسته بندی شده با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای:

همانطور که می دانید قیمت زعفران همیشه یک مقدار ثابت نبوده و در طی فصل برداشت و دیگر ماه های سال نوسان دارد. تغییر قیمت زعفران در فصل برداشت محصول؛ محسوس تر است. یکی از دلایل تغییر قیمت زعفران؛ نوسانات قیمت دلار و ارز می باشد.

تقاضای داخلی و خارجی نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت زعفران است. تعرفه های گمرکی و میزان صادرات زعفران و تقاضای خرید در سایر کشورها نیز از سایر عوامل تاثیر گذار بر قیمت زعفران است.

همچنین قیمت زعفران بدون بسته بندی و فله ای با قیمت زعفران بسته بندی شده متفاوت است. برای بسته بندی کردن زعفران نیاز به فرآوری و انجام آزمایشات برای اندازه گیری قدرت رنگی دهی و طعم زعفران میباشد. به همین جهت قیمت زعفران فله با قیمت زعفران بسته بندی شده متفاوت است.

اگر می‌خواهید از قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای مطلع شوید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی42 میلیون تومان
زعفران نگین40 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل38 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال36 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.