قیمت روز زعفران قائنات سال 1401

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا زعفران ممتاز قائنات مشهور است؟چگونه زعفران درجه یک را از زعفران نامرغوب تشخیص دهیم؟مشخصات زعفران درجه یک امسالی:نمودار قیمت زعفران قائنات:قیمت هر گرم زعفران خشک قائنات:مطمئن ترین روش خرید زعفران:خرید زعفران از معتبر ترین مرکز فروش عمده زعفران:
قیمت روز زعفران قائنات سال

آیا می خواهید از قیمت روز زعفران قائنات سال 1401 مطلع شوید؟ علت شهرت زعفران ممتاز قائنات چیست؟ قیمت هر گرم زعفران خشک قائنات بسته بندی شده چقدر است؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران قائنات در بازار چیست؟ در این مطلب درباره این سوالات و پاسخ آن صحبت خواهیم کرد.

 قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت زعفران مثقالی

چرا زعفران ممتاز قائنات مشهور است؟

همانطور که می دانید نام زعفران ممتاز قائنات در سراسر ایران مشهور است. سابقه کاشت زعفران به 700 سال پیش بر می گردد. زعفران بر خلاف سایر محصولات کشاورزی در همه مناطق رشد نمی کند و اگر هم پرورش داده شود کیفیت مطلوب را نخواهد داشت.

شاید برای شما هم سوال است چرا زعفران ممتاز قائنات مشهور است؟ مردم این منطقه صبح زود اقدام به چیدن گل ها می کنند بنابراین زعفران قائنات دارای عطر و بوی بیشتر نسبت به سایر مناطق می باشد. همچنین زعفران این منطقه از قدرت رنگدهی بالا برخوردار است.

گیاه زعفران از طریق پیاز زعفران رشد و تکثیر می کند. پیاز زعفران به آب کمی نیاز دارد و دارای دو دوره خواب و بیداری است. فصل تابستان, فصل خواب و پیاز زعفران بوده و نباید آب به آن برسد در غیر این صورت رطوبت خاک باعث پوسیدگی و پوک شدن پیاز میشود. بنابراین مناطقی که دارای بارندگی زیاد هستند برای پرورش زعفران مناسب نیست.

خاک زمین زعفران نباید شور باشد و آب به هوای مطلوب برای رشد زعفران نیمه گرمسیری است. استان خراسان جنوبی به ویژه منطقه قائنات از همه نظر شرایط لازم برای کاشت گیاه زعفران را دارد بنابراین زعفرانی که از این استان برداشت می شود از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.

البته عوامل دیگری نیز وجود دارد که سبب شده زعفران قائنات رتبه نخست کیفیت را در کشور به خود اختصاص دهد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. برای اطلاع از قیمت روز زعفران قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

چگونه زعفران درجه یک را از زعفران نامرغوب تشخیص دهیم؟

قیمت زعفران

به دلیل شهرت زعفران قاینات بسیاری از سودجویان از نام زعفران قائنات استفاده کرده و زعفران بی‌کیفیت خود را برای فروش بیشتر با سود بالاتربا این نام می‌فروشند.

آیا می دانید چگونه زعفران درجه یک را از زعفران مرغوب تشخیص دهیم؟

یکی از ملاکها  یکدست بودن زعفران است. زعفرانی که خالص باشد از نظر ریز یا درشت بودن کلاله ها، درصد سفیدی و رنگ کلاله ها کیفیت یکسانی دارد. بنابراین اگر مخلوطی از چند نوع زعفران با رنگ های تیره یا روشن و تکه های به هم چسبیده مشاهده کردید نشان دهنده ناخالصی در زعفران است.

برای تشخیص زعفران تقلبی از زعفران اصل راه های زیادی وجود دارد که با جستجو در اینترنت به راحتی می توانید مطلع شوید. در اینجا می خواهیم مشخصات زعفران درجه یک را بیان کنیم.

حتماً شما هم موقع خرید زعفران از خود پرسیده اید که چرا قیمت زعفران در مراکز فروش زعفران متفاوت است؟ مهمترین علت تفاوت قیمت فروش زعفران،کیفیت زعفران است.

به عنوان مثال وقتی قیمت زعفران گرمی در مشهد 29 هزار تومان و قیمت هر گرم زعفران در تهران 45 هزار تومان است باید کیفیت ها را مقایسه کرد.

در همین راستا برای این که بفهمیم زعفرانی که خریده ایم با کیفیت است یا نه و اصلا زعفران خوب چه معیارهایی باید داشته باشد، ویژگی های زعفران درجه یک رادر ادامه بیان خواهیم کرد.

مشخصات زعفران درجه یک امسالی:

 مشخصات زعفران درجه یک قیمت زعفران کیلویی 98

مراکز زیادی زعفران را به صورت فله و بسته بندی عرضه می کنند. تفاوت در این است که آیا زعفرانی که عرضه می شود درجه یک و امسالی است یا خیر؟

زعفران پارسالی دارای کلاله های تیره رنگ بوده و از عطر و بوی آن نیز کاسته شده است. مشخصات زعفران درجه یک امسالی عبارتند از:

  • دارای بالاترین قدرت رنگ دهی
  • دارای کمترین میزان خامه یا سفیدی
  • فاقد کلاله های شکسته شده وخرد شده
  • دارای رنگ قرمز خوش رنگ
  • عطر و بوی زیاد

قیمت زعفران سال 1400 به دلیل کمبود گل زعفران و کاهش عرضه زعفران؛ قیمت زعفران در فصل برداشت زعفران بر خلاف سالهای گذشته دو تا سه برابر افزایش داشته است.

اگر می خواهید از قیمت روز زعفران قائنات سال 1401 مطلع شوید با ما تماس بگیرید.

نمودار قیمت زعفران قائنات:

 نمودار قیمت زعفران

 

همانطور که آمار نیز نشان می دهد قیمت زعفران نرخ ثابتی نداشته و تحت تاثیر عوامل مختلفی نوسان می کند.
نمودار قیمت زعفران نگین و تغییرات قیمت زعفران پوشال را در بازار معاملات بورس سال ۹۸ در تصاویر بالا مشاهده می کنید.

در هفته های اخیر شهریور ماه ۹۸ شاهد کاهش قیمت زعفران بوده ایم. با نزدیک شدن به فصل برداشت گل زعفران (آبان ماه) اکثر خریداران زعفران منتظر محصول جدید بوده اند و شاید این یکی از دلایل افت قیمت زعفران در این بازه بوده است.

قیمت زعفران سال 1400 به دلیل کمبود گل زعفران و کاهش عرضه زعفران؛ قیمت زعفران در فصل برداشت زعفران بر خلاف سالهای گذشته دو تا سه برابر افزایش داشته است.

پیش بینی قیمت زعفران بستگی به میزان تولید زعفران در سال جاری و تاثیر آن بر صادرات زعفران دارد. نوسانات دلار و شرایط خرید و فروش زعفران در بازارهای خارج نیز روی قیمت زعفران در سال 1402 تاثیر گذار می باشد.

قیمت هر گرم زعفران خشک قائنات:

 قیمت هر گرم زعفران خشک قیمت یک گرم زعفران قائنات قیمت زعفران گرمی

انتخاب یک زعفران خوب برای معاملات عمده و صادرات بسیار مهم است. محاسبه قیمت هر گرم زعفران خشک قائنات در این شرکت چگونه است؟

  • قیمت زعفران با توجه به نوع زعفران و کیفیت آن متفاوت است.
  • قیمت زعفران گرمی بر اساس نوع بسته بندی متغیر است.
  • شما می توانید از بسته بندی های پاکتی، خاتم و کریستالی استفاده کنید.
  • تمام سفارش های جزئی روی تیراژ تقدیمتان خواهیم کرد.

مطمئن ترین روش خرید زعفران:

 مطمئن ترين روش خريد زعفران خريد زعفران از کشاورز

خرید مستقیم زعفران از کشاورز هم این تضمین را می دهد که زعفران را با همان کیفیت اولیه می خرید بنابراین هیچ ناخالصی به آن اضافه نشده است. همچنین چون پای هیچ واسطه و دلالی در میان نیست احتمال تقلب در زعفران به صفر می رسد. مزیت دیگر این است که زعفران با قیمت تولید به دست مصرف کننده می رسد.

بنابراین مطمئن ترین روش خرید زعفران اصل و درجه یک؛ خرید زعفران از کشاورز است.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران قائنات با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران از معتبر ترین مرکز فروش عمده زعفران:

 قيمت روز زعفران قائنات

اگر می خواهید زعفران را بدون واسطه و از تولید کننده خریداری کنید، خرید زعفران از فروشگاه ما تجربه کنید.

فروشگاه ما در استان خراسان جنوبی واقع است و خود تولید کننده زعفران است. بالاترین کیفیت زعفران را با خرید عمده زعفران از فروشگاه ما تجربه کنید.

فروش عمده زعفران در فروشگاه ما تضمین شده بوده و در خرید زعفران کیلویی برگ آنالیز زعفران به خریدار ارائه می شود که تایید کننده کیفیت و اصل بودن زعفران است.

خرید زعفران از معتبر ترین مرکز فروش عمده زعفران را با ما تجربه کنید.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.