قیمت زعفران قائنات مشهد بسته بندی شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با زعفران قائنات مشهد:خرید زعفران قائنات مشهد بسته‌بندی شده:قیمت زعفران قائنات مشهد بسته‌بندی شده:

قیمت زعفران قائنات مشهد بسته‌بندی شده چقدر است؟ برای خرید زعفران به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ چگونه به کیفیت زعفرانی که می‌خریم پی ببریم؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران بسته‌بندی شده کجاست؟

آشنایی با زعفران قائنات مشهد:

آشنایی با زعفران قاینات مشهد

آیا قصد خرید زعفران دارید اما نمی‌دانید بهترین زعفران کدام است؟ منظور از زعفران قائنات مشهد چه نوع زعفرانی است؟

توجه داشته باشید که در بازار داخل به طور کلی ۴ نوع زعفران وجود دارد که عبارتند از زعفران دخترپیچ، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین.

بر اساس اینکه کلاله قرمز رنگ از خامه یا قسمت سفیدی چگونه جدا شود، انواع مختلف زعفران به وجود می‌آید.

مثلاً در زعفران پوشال، خامه طوری جدا می‌شود که اتصال کلاله‌ها به همدیگر باقی می‌ماند اما در زعفران سرگل کلاله‌ها از همدیگر جدا هستند. در زعفران پوشال ۱ تا ۳۰ میلی‌متر سفیدی هم وجود دارد در حالی که زعفران سرگل تمام قرمز است.

حتماً می‌پرسید نام‌هایی مانند قائنات و مشهد چه ارتباطی به زعفران دارند؟ در واقع این اسامی اشاره به منطقه تولید زعفران دارد نه نوع و کیفیت زعفران.

وقتی می‌گوییم زعفران قائنات یعنی زعفرانی که در منطقه قائنات خراسان جنوبی تولید و برداشت شده است. سپس زعفران تولید شده، توسط شرکت‌های مختلف خریداری شده و بصورت بسته‌بندی شده در بازار عرضه می‌شود.

خرید زعفران قائنات مشهد بسته‌بندی شده:

خرید زعفران مشهد بسته‌بندی شده

آیا قصد خرید زعفران بسته‌بندی شده با بالاترین کیفیت را دارید؟

شما می‌توانید انواع زعفران سرگل، نگین، پوشال و دخترپیچ را به صورت بسته‌بندی شده از شرکت ما به صورت ۱۰۰ تضمینی خریداری کنید.

زعفران به صورت خالص در وزن‌های نیم گرم، یک گرم، دو گرم، ۳ گرم، ۴گرم، ۵ گرم نیم مثقال، یک مثقال و دو مثقال اندازه‌گیری شده و سپس در ظروف مختلف بسته‌بندی می‌شود. بسته‌بندی‌های زعفران شامل پاکتی، آذین اطلسی، گوهر خاتم و انواع پک‌های هدیه می‌باشد.

چنانچه قصد خرید زعفران برای فروش داخل را دارید می‌توانید از بسته‌بندی پاکتی استفاده کنید. اگر قصد صادرات زعفران را دارید می‌توانید بسته‌بندی‌های خاتم فلزی ویژه صادرات را سفارش دهید.

اگر می‌خواهید بهترین زعفران متناسب با حوزه‌ای که کار می‌کنید به شما معرفی شود کافیست با ما تماس بگیرید. علاوه بر استفاده از مشاوره‌های رایگان ما می توانید بهترین انواع زعفران را به صورت بسته‌بندی شده با کیفیت تضمینی از شرکت ما خریداری کنید.

قیمت زعفران قائنات مشهد بسته‌بندی شده:

قیمت زعفران مشهد قائنات بسته‌بندی شده

بسیاری از خریداران می پرسند قیمت زعفران قائنات چنده؟ در صورتی که این سوال کاملاً اشتباه است چرا که باید نوع زعفران و درجه کیفیت آن را مشخص کنید.

به عنوان مثال قیمت زعفران سرگل قائنات با قیمت زعفران نگین قائنات متفاوت است. همچنین قیمت زعفران سرگل ممتاز قائنات با زعفران سرگل صادراتی قائنات تفاوت دارد.

قیمت هر گرم زعفران ارزان‌تر از قیمت هر مثقال زعفران است چرا که یک مثقال زعفران برابر ۴.۶۱ گرم زعفران می‌باشد. اینکه شما از چه فروشگاهی اقدام به خرید زعفران می‌کنید روی قیمت آن تاثیرگذار است.

مراکز زعفرانی که خودشان تولید کننده نیستند و واسطه‌ای عمل می‌کنند قیمتشان بالاتر است. عمده فروشی‌های زعفران نیز زعفران را با قیمت ارزان‌تر نسبت به مراکز جزئی فروشی عرضه می‌کنند.

شرکت ما یکی از بزرگترین مراکز عمده فروشی زعفران است که تولید کننده نیز می‌باشد. ما بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه تولید و فروش زعفران داریم.

با خیالی راحت می‌توانید زعفران مورد نیاز خود را در بسته‌بندی‌های دلخواه در مقادیر عمده و کیلویی سفارش دهید. پس از دریافت محصول چنانچه از کیفیت‌ها ناراضی بودید می‌توانید برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید.

ضمانت مرجوعی زعفران بابت احترام به مشتریان بوده و نشان دهنده اطمینان به کیفیت عرضه شده محصولاتمان می‌باشد.

قیمت روز زعفران فروشگاه فردوس

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین50 میلیون تومان
زعفران سرگل46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.