گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

از قوانین صادرات زعفران چه می دانید؟قیمت زعفران صادراتی به دلار در کشورهای مختلف:قیمت زعفران صادراتی در اسپانیا چنده؟بهترین زعفران برای صادرات چیست؟بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران:قیمت فروش عمده زعفران سال 1402:
بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران صادراتی

بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران صادراتی کجاست؟ آیا می دانید قیمت زعفران به دلار در کشورهای مختلف چقدر است؟ از قوانین صادرات زعفران به خارج چه می دانید؟ قیمت هر کیلو زعفران به صورت فله امروز چقدر است؟

در این مطلب قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم.

قوانین صادرات زعفران

از قوانین صادرات زعفران چه می دانید؟

در ابتدا شما باید مجوزهای بهداشت، استاندارد، کارت بازرگانی را از موسسه های مربوطه بگیرید. بعد از گرفتن مجوزها؛ مراحل گمرکی شامل تکمیل اظهارنامه مالیاتی، پرداخت تعرفه های گمرکی و… را باید انجام دهیدو بعد از انجام تشریفات گمرکی شما می توانید زعفران را به کشور مقصد ارسال کنید.

قیمت زعفران صادراتی به دلار در کشورهای مختلف:

قیمت زعفران به دلار

زعفران محصولی صادراتی است و معمولاً برای صادرات، قیمت زعفران به دلار محاسبه می شود. نرخ دلار در هر روز تغییر می کند بنابراین برای قیمت زعفران به دلار در داخل کشور به راحتی می توان با یک ضرب ساده و آگاهی از قیمت روز دلار؛ قیمت زعفران را محاسبه کرد.

قیمت زعفران صادراتی در اسپانیا چنده؟

اسپانیا بزرگترین وارد کننده زعفران ایرانی است. بیشترین حجم زعفران صادراتی به این کشور به صورت فله می باشد. آیا می دانید قیمت زعفران صادراتی در اسپانیا چنده؟

از آنجا که کشور اسپانیا زعفران فله ایرانی را با نام خود بسته بندی کرده و روانه بازارهای جهانی می کند قیمت زعفران در اسپانیا بسیار بیشتر از قیمت زعفران در ایران است.

نوع زعفران کیفیت و بسته بندی آن عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران در اسپانیا است. زعفران نگین و در مرحله بعدی زعفران سرگل پرفروش ترین انواع زعفران در این کشور هستند. شرکت ما با سابقه ۳۰ سال فعالیت در حوزه تولید و صادرات زعفران معتبرترین مرکز فروش زعفران عمده محسوب می شود.

برای اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران صادراتی می توانید الان تماس بگیرید.

بهترین زعفران برای صادرات چیست؟

قیمت زعفران در اسپانیا مرکز فروش عمده زعفران

بسیاری از افراد که قصد خرید زعفران صادراتی را دارند یا می‌خواهند به صورت چمدانی با خود زعفران به ببرند می پرسند بهترین زعفران صادراتی چیست؟
در هر کشوری ممکن است برخی از انواع زعفران طرفداران بیشتری داشته باشد.

به عنوان مثال در چین یا کشورهای اروپایی چون از زعفران در داروسازی بیشتر استفاده می شود، زعفران نگین خریدار بیشتری دارد. در کشورهای حوزه خلیج فارس، زعفران پوشال را به عنوان زعفران اصلی و پایه می شناسند چرا که احتمال تقلب در این نوع زعفران بسیار کم است.

بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران:

اگر از صادرکنندگان زعفران هستید و به دنبال تامین کننده برای خرید عمده زعفران صادراتی می‌گردید؛ خرید زعفران از فروشگاه ما را تجربه کنید.

برای تامین زعفران مورد نیاز شما هیچ محدودیتی وجود نداشته و انواع زعفران در درجه کیفیت های متفاوت در مقادیر کیلویی موجود است. کیفیت ها ۱۰۰% تضمین شده و به صورت فله یا بسته بندی شده به آدرس شما ارسال می شود.

شرکت ما بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران صادراتی می باشد.

اگر قصد خرید زعفران کیلویی را داشته باشید گواهینامه‌های بین‌المللی مربوط به زعفرانی که خریده اید نیز به شما تقدیم خواهد شد.

قیمت زعفران کیلویی

قیمت فروش عمده زعفران سال ۱۴۰۲:

ما به عنوان تولیدکننده زعفران و یک مرکز فروش عمده زعفران صادراتی همواره سعی کرده‌ایم بالاترین کیفیت زعفران را با قیمت مناسب عرضه کنیم.

قیمت هر کیلو زعفران به صورت فله سته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

هدف مجموعه ما از کشت و فروش زعفران عمده، افزایش سطح تولید زعفران و گسترش صادرات زعفران می باشد. ما عمده فروش زعفران هستیم و در زمینه فروش و صادرات زعفران فعالیت می کنیم. در حوزه فروش داخلی، زعفران فله یا بسته بندی شده در مقادیر بالا به تمامی شهرهای ایران ارسال می شود.

در آبان ماه ۱۴۰۱ میزان برداشت گل زعفران نسبت به سال ۱۴۰۰ نسبتاً خوب بود. افزایش عرضه زعفران به بازار سبب افت قیمت زعفران در فصل برداشت شد. در حالی که در سال ۱۴۰۱ به دلیل کاهش ۵۰ درصدی تولید زعفران با افزایش دو تا سه برابری قیمت ها مواجه بود وضعیت بازار صادرات میزان تقاضای خرید و نوسانات نرخ ارز دلار بر قیمت فروش عمده زعفران سال ۱۴۰۲ تاثیرگذار خواهد بود.

قیمت هر کیلو زعفران در شرکت ما نسبت به کیفیتی که دارد بسیار ارزان است و قابل مقایسه با کیفیت سایر مراکز فروش زعفران نیست. برای اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران صادراتی می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی42 میلیون تومان
زعفران نگین40 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل38 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال36 میلیون و 500 هزار تومان
مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران فردوس شما را به خرید بهترین کیفیت زعفران به صورت بسته بندی شده و فله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.